Dřevěné plovoucí podlahy
Monapo podlahy Kolín - idatabaze.czPodlahové krytiny - idatabaze.cz

MONAPO podlahy

Rychle, levně, kvalitně

 

Kontakty

 

 

 

 

Email:

info@monapo.cz

 

Telefon:

+420 608 800 912

Kontaktní formulář

 

 

 
 
 
 

Dřevěné plovoucí podlahy

 

Nabízíme podlahy od výrobců:

 

  • Hoco
  • Magnum
  • Quick Step

 

Každý by se doma chtěl cítit pohodlně a chtěl by tam mít útulno. To lze zařídit velmi snadno, a to například volbou vhodných materiálů u nábytku, anebo třeba u podlahy. Jestliže se chcete i vy doma cítit útulně, a chcete domů přinést kus přírody, zvolte dřevěné plovoucí podlahy, které váš dům naprosto změní.

 

Dřevo je materiál, který se hodí do každého typu domu. V případě nábytku si nemusíte dělat starosti. Dřevo najde místo mezi moderním vybavením studených barev, ale i mezi vybavením starším, které je soustředěno do barev teplých. Je ale důležité vědět, jakou barvu podlahy do svého interiéru zvolit. V každém případě se ale plovoucí podlahy hodí do všech interiéru, kde je kladen důraz na eleganci, design ale také pohodlí.

 

Při zvažování toho, zdali zvolit právě dřevěné plovoucí podlahy, anebo nějaké jiné, budou hrát roli výhody. Těch je opravdu mnoho a každý člověk si mezi nimi vybere to, co je pro něj nejdůležitější.

 

Výhody:

 

  • Větší tepelná izolace oproti ostatním podlahovým krytinám

 

  • Pro člověka jsou tyto podlahy příjemné pro svou nášlapnou elasticitu – zabraňují únavě vazů a svalů

 

  • Pro některé může být výhoda to, že dřevěné plovoucí podlahy jsou minimálně nabity statickou elektřinou – nebude se na nich usazovat prach

 

  • Pokud začne hořet, povrch pouze zuhelnatí, a také se nebudou uvolňovat žádné toxické výpary

 

  • Nabízí dobrou zvukovou izolaci

 

V nabídce můžete také najít opravdu obrovské množství vzorů – dekorů. Jejich výběr bude ovlivněn stávajícím vybavením, které v interiéru máte, a tak je důležité myslet na správnou kombinaci barev. Je také možné vybírat z nejrůznějších materiálů, kdy každý nabízí o trochu jiné vlastnosti.

 

Určitě se vyplatí zainvestovat do tohoto druhu podlahy, neboť dřevo je symbolem přírody a typ plovoucí podlahy zajišťuje luxus, který by chtěl mít zajisté naprosto každý ve své domácnosti.

 

Vneste do interiéru přírodní prvek

 

Přírodní prvky by měly být alespoň v malé míře součástí každého interiéru. Kvalitní dřevěné plovoucí podlahy jsou skvělým tipem, pokud si potrpíte na kvalitu, na jednoduchost, nadčasovost a na eleganci.

 

Dřevěné plovoucí podlahy jsou v současnosti velmi oblíbené díky svým nekonečným výhodám. Velikým plusem je to, že jsou velmi příjemné na dotek, teplé a že se po nich zkrátka fantasticky chodí, i bez přezůvek.

 

Krásný vzhled si zamiluje každý, přírodní barvy jsou totiž uklidňující a skvěle se hodí do každého interiéru. Hodí se jak do klasicky vybaveného domu, tak do moderního minimalistického interiéru. Přirozené barvy navozují ve všech případech pocit útulnosti a luxusu zároveň.

 

Dřevěné plovoucí podlahy jsou bohužel poměrně dražší, než jiné typy. Samozřejmě se to ale projeví na kvalitě a na dlouhé životnosti. I za dvacet let budou vypadat jako nové, budou bez jediného problému. Je to investice na velice dlouhou dobu, proto je třeba si vše dobře promyslet a nejlépe si vaši budoucí podlahu dobře osahat. Před koupí byste se s ní měli seznámit nejenom prostřednictvím fotek, je třeba si vyzkoušet materiál na vlastní kůži.

 

Snadná údržba potěší zajisté každou hospodyňku. Je to velmi nenáročné a pohodové, nemusíte trávit dlouhé hodiny několikrát týdně drhnutím podlahy. Čistota se udržuje velice snadno.

 

 

 

dřevěná plovoucí podlaha

Prodej a montáž podlahy, nábytku Kolín - Středočeský kraj